Recenze apartmánů v letovisku Baška Voda

Plánujete dovolenou v Chorvatsku a při výběru lokality jste vsadili na oblíbenou Bašku Vodu? Pak zřejmě budete hledat vhodnou ubytovací kapacitu. Aby byl váš výběr snazší, přinášíme vám několik recenzí turistů, kteří byli ubytovaní v některém z apartmánů nacházejících se v této oblíbené lokalitě.

 

rajcicApartmány Rajcic *** – Baška Voda

Apartmán situovaný v centru Bašky nás velmi mile překvapil svým vybavením i blízkostí oblázkové pláže, která je od apartmánu vzdálená pouze 60 metrů. K nejrůznějším obchůdkům, tavernám a restauracím to máte ještě blíže. Součástí ubytování je malá praktická kuchyňka se vším potřebným. Jednotlivé pokoje jsou příjemně klimatizovány. Kromě blízké pláže a centra Bašky jsme ocenili také pěkný výhled na moře.

 

apartmany-taraApartmány Tara *** – Promajna, Baška Voda

Prostorný a prakticky vybavený apartmán nabízí několik druhů ubytovacích kapacit. My jsme během naší dovolené využili typ A4+2. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, naleznete zde satelitní televizi, pračku, ledničku, mikrovlnku i sporák. Venku můžete také grilovat. Automobily zaparkujete na soukromém parkovišti přidruženém k apartmánu. Příjemně nás potěšila blízkost písečné pláže a centra Bašky, které ožívá s posledními slunečními paprsky. Zobrazit všechny apartmány v Baška Voda

 

apartmany-villa-rozikaApartmány Villa Rozika *** – Baška Voda

Tento apartmán jsme si vybrali zejména pro jeho atraktivní polohu přímo na pláži. Hosté ocení krásný výhled na širé moře i prakticky vybavené pokoje. Velmi mile nás potěšila také možnost ubytování s domácími mazlíčky, na kterou v Chorvatsku příliš často nenarážíme.