Luxusní apartmány aneb Baška Voda pro náročné

Baška Voda patří k nejkrásnějším a zároveň nejoblíbenějším chorvatským destinacím. Typické pro toto chorvatské letovisko jsou dlouhé písčité pláže, okouzlující panoramata a průzračně čisté moře skrývající nejedno tajemství. Do Bašky Vody míří turisté, kteří si chtějí odpočinout, načerpat nové síly a zažít něco nového a netradičního. V případě, že je to i váš případ, máme pro vás pár zajímavých tipů na luxusní apartmány, které dodají vašemu pobytu pocit výjimečnosti a luxusu. Pojďme se společně podívat na ty nejzajímavější z nich.

 

apartman-jelena-i-bojkaApartmány Jelena i Bojka

Tento luxusní apartmán s neméně luxusní výbavou naleznete v letovisku Promajna. Oficiálně spadá apartmán do tříhvězdičkové kategorie a svým hostům může nabídnout klimatizované pokoje se satelitní televizí, pračkou, ledničkou, mikrovlnkou i balkonem. V areálu je také připojení na internet. Nejbližší písečná pláž je vzdálená přibližně 90 metrů. Cena za jedno lůžko začíná v apartmánu Jelena i Bojka na 20 Eurech.

 

 

apartmany-partsApartmány Parts

Apartmány se nacházejí v oblíbeném letovisku Makarska Riviera přibližně 50 metrů od moře. Tříhvězdičkový apartmán s upravenou zahradou nabízí klimatizované pokoje s ledničkou, rádiem, satelitní televizí a balkonem nebo terasou. V apartmánech je volný přístup na internet a každý host může zanechat svůj vůz na soukromém parkovišti. Za lůžko zde zaplatíte 15 Eur.

 

apartmany-bebaApartmány Beba

Tříhvězdičkový apartmán na Makarske Rivieře pojme maximálně 16 osob. Klimatizované pokoje s rádiem, satelitní televizí, ledničkou, balkonem nebo terasou jsou vzdáleny pouhých 50 metrů od nejbližší oblázkové pláže. Cena lůžka za noc se pohybuje kolem 15 Eur.