Jak najít a zarezervovat volné apartmány v letovisku Baška Voda?

Padla vaše dovolenková volba na chorvatskou Bašku Vodu? Hledáte vhodné ubytovací kapacity a padly vám do oka stále oblíbenější apartmány? Pak vás bude zajisté zajímat, jak zjistíte, zda je apartmán s konkrétní ubytovací kapacitou, o kterou máte zájem volný, či nikoli. Přinášíme vám pár praktických rad a tipů na to, jak tuto informaci co nejrychleji zjistit.

 

plaz1. Informace o obsazenosti na webu

Spousta internetových stránek uveřejňuje informace o obsazenosti přímo u dané ubytovací kapacity. Co ale dělat v případě, že tato informace na stránkách chybí?

 

2. Kontakt na majitele apartmánů

Nejspolehlivější způsob, jak zjistit obsazenost apartmánu je kontaktovat přímo jeho majitele. Tuto možnost nabízí spousta zprostředkovatelů ubytování a to prostřednictvím formuláře, který je možno vyplnit v několika jazycích (nechybí ani čeština). Na mail, který ve formuláři uvedete, vám následně přijde odpověď přímo od majitele chorvatského apartmánu. Následně se můžete sami rozhodnout, zda o ubytování máte zájem, či nikoli.

 

3. Zjištění obsazenosti přímo na místě

Pokud do Chorvatska přijíždíte bez předběžné rezervace, informace o obsazenosti jednotlivých apartmánů na vás budou „vykukovat“ téměř na každém rohu. Už během projíždění jednotlivých letovisek vás budou místní lákat do svých apartmánů. Vybírat ubytování na místě má své kouzlo, navíc můžete ceny i vybavenost apartmánů průběžně porovnávat.